Sorry, this entry is only available in Čeština. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Tvrdonická, Praha 5 – Zličín

14 990 000 Kč

 

Prodej bytu 3+kk 107 m²

Tvrdonická, Praha 5 – Zličín

Exkluzivní developerský projekt iHomes Real Estate.

iHomesreality.cz Vám výhradním zastoupení nabízí na prodej moderního bytu 3+kk o celkové velikosti 145m2, sklepem a garážov9m stáním , prostorný balkon (13,53m2) a terasa 25m2 s dostatkem soukromí a příjemným výhledem.

Byt se nachází v 4NP nízkoenergetické novostavby z roku 2013. V bytě je klimatizace Vybavení bytu je nadstandardní, luxusní kuchyně a velkou lednicí, spotřebiči. Další vybavení zahrnuje vestavěnou skříň v ložnici, postel na míru vč. nočních stolků. Velky obývací pokoj s možnosti domácí kino. Na oknech jsou instalovány žaluzie.

V celém bytě je úsporné LED osvětlení, další cca 50% úsporu přináší vytápění a ohřev v domě pomoci tepelných čerpadel, dům je v nejúspornější kategorii A. Bezpečnost bytu zajišťují dveře Sherlock a nově instalovaný kamerový systém v domě.

Lokalita je oblíbená velmi dobrou občanskou vybaveností a zároveň umístěním stranou v zeleni, hned vedle cyklostezky směr Křivoklátsko. Výborná dostupnost MHD – zastávka autobusu je vzdálena 200m, tramvaj a vlak je 600m.

Nový sportovní areál s bazénem (Na Chobotě), který je vzdálen 400m. V rozmezí 600-800m jsou obchody Tesco, Albert a Penny. Nová mateřská škola je 350m. Ostatní vybavení bytu je dle dohody.

Máte zájem?

Další nemovitosti