Tvrdonická, Praha 5 – Zličín

14 990 000 Kč

 

Prodej bytu 3+kk 107 m²

Tvrdonická, Praha 5 – Zličín

Exkluzivní developerský projekt iHomes Real Estate.

iHomesreality.cz Vám výhradním zastoupení nabízí na prodej moderního bytu 3+kk o celkové velikosti 145m2, sklepem a garážov9m stáním , prostorný balkon (13,53m2) a terasa 25m2 s dostatkem soukromí a příjemným výhledem.

Byt se nachází v 4NP nízkoenergetické novostavby z roku 2013. V bytě je klimatizace Vybavení bytu je nadstandardní, luxusní kuchyně a velkou lednicí, spotřebiči. Další vybavení zahrnuje vestavěnou skříň v ložnici, postel na míru vč. nočních stolků. Velky obývací pokoj s možnosti domácí kino. Na oknech jsou instalovány žaluzie.

V celém bytě je úsporné LED osvětlení, další cca 50% úsporu přináší vytápění a ohřev v domě pomoci tepelných čerpadel, dům je v nejúspornější kategorii A. Bezpečnost bytu zajišťují dveře Sherlock a nově instalovaný kamerový systém v domě.

Lokalita je oblíbená velmi dobrou občanskou vybaveností a zároveň umístěním stranou v zeleni, hned vedle cyklostezky směr Křivoklátsko. Výborná dostupnost MHD – zastávka autobusu je vzdálena 200m, tramvaj a vlak je 600m.

Nový sportovní areál s bazénem (Na Chobotě), který je vzdálen 400m. V rozmezí 600-800m jsou obchody Tesco, Albert a Penny. Nová mateřská škola je 350m. Ostatní vybavení bytu je dle dohody.

Máte zájem?

Další nemovitosti