O nás

Komplexní finanční a investiční služby.

Developersko-investiční společnost iHomes nabízí komplexní služby v oblasti: finanční a majetkový servis, investice v oblasti nemovitosti a výstavby.

Poskytujeme odbornou pomoc v oblasti prodeje a pronájmu komerčních a rezidenčních nemovitostí, správy majetku a hypotečních úvěrů v České republice.

Zkušenost 10+ let

Jsme členem HOSPODÁŘSKÉ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY
Jsme členem REALITNÍ KOMORY ČESKÉ REPUBLIKY

Development

Naší prioritou je nejvyšší kvalita poskytovaných služeb a detailní příprava k realizaci projektů. Hodnocení diskontních toků, podrobný výpočet nákladů, analýza trhu s nemovitostmi a aktuální nabídky a poptávky – to vše pomáhá v přípravné fázi určit investiční ziskovost výstavby.

Poskytujeme komplexní servis při přípravě a realizaci projektu, od návrhu až po výstavbu končící kolaudací, následným prodejem, pronájmem nebo správou nemovitostí. Velký důraz klade iHomes na reklamní strategii, spolupracujeme s lídry internetového marketingu, kteří se zabývají přímo realitními developery.

Pomůžeme vám pochopit všechny aspekty spojené s investicí do nemovitostí a vyhledáme pro vás finančně atraktivní varianty s největším ziskem. Společnost iHomes upřednostňuje individuální přístup ke klientům, proto je s každým klientem sepsána dohoda o mlčenlivosti a ochraně důvěrných informací. Klademe důraz na pečlivost a efektivitu, proto využíváme jen ty nejmodernější stavební technologie.

Realizace projektu se skládá z několika etap.

Přípravná fáze:

 1. Analýza trhu s nemovitostmi.
 2. Volba místa a analýza územního plánu.
 3. Formování projektové strategie.
 4. Investiční analýza.
 5. Příprava dokumentace

Fáze výstavby:

 1. Fundraising.
 2. Nabývání pozemků.
 3. Formování architektonického a inženýrského týmu.
 4. Získání stavebního povolení.
 5. Marketing projektu.
 6. Provádění stavebních prací (koordinace).

Závěrečná fáze:

 1. Prodej nemovitosti.
 2. Kolaudace.
 3. Správa nemovitostí (v případě potřeby).

Prodej nemovitostí

Společnost iHomes poskytuje komplexní služby v oblasti prodeje rezidenčních a komerčních nemovitostí v České republice a jejich následnou správu. Pomůžeme vám najít nejvhodnější variantu, jsme připraveni splnit téměř každý požadavek. Velký význam pro nás má jedinečnost objektů.

Díky dlouhodobé spolupráci s největšími českými bankami iHomes poskytuje svým zákazníkům hypoteční úvěry za výhodných podmínek (minimální sazba – 2%). Na samém začátku spolupráce provedou naši hypoteční specialisté podrobnou finanční analýzu a určí částku, na jakou vám banka může poskytnout úvěr.

Samotný proces se skládá z několika kroků:

 1. Finanční analýza.
 2. Předběžné schválení hypotečního úvěru bankou.
 3. Založení životního pojištění.
 4. Výběr nemovitosti, která splňuje všechny vaše požadavky.
 5. Podpis rezervační smlouvy.
 6. Uzavření předběžné smlouvy o koupi.
 7. Podpis kupní smlouvy.
 8. Podání návrhu na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí.
 9. Předání nemovitosti.

V případě pořízení nemovitosti jako investici za účelem jejího následného pronájmu, může společnost iHomes převzít úplnou kontrolu nad objektem, která spočívá v:

 • hledání potenciálních nájemců.
 • placení poplatků za služby.
 • provádění oprav.
 • kontrola stavu bytu.

Majitel nemovitosti bude samozřejmě dostávat pravidelné zprávy o provedené práci.

Naše mise

Posláním iHomes je vytváření jedinečných rezidenčních a komerčních nemovitostí s využitím moderních technologií ve stavebnictví. My chceme, aby byl proces investování do nemovitostí v České republice co nejvíce transparentní, pohodlný, bezpečný a důvěrný. Individuální přístup pro nás není jen fráze, ale je to naš základní princip, o kterém se můžete předsvědčít sami, když budete kontaktovat iHomes.

Máte dotaz?