Извините, этот техт доступен только в “Čeština”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Nízkoenergetický rodinný dům

Neznašov, okres České Budějovice

Cena na vyžádání

Předpokládaný termín nastěhování říjen/listopad 2021.

Nízkoenergetický rodinný dům.
Neznašov, okres České Budějovice.

Exkluzivní developerský projekt iHomes Real Estate.

Prodej rodinného domu – Neznašov, okres České Budějovice. Klidné bydlení v krásném prostředí poblíž přírody.

Nízkoenergetický dvoupodlažní rodinný dům ve vysokém standardu po kompletní rekonstrukci. Poskytuje se 5letá záruka na závady a 10letá záruka na konkrétní materiály.

Dům je osazen novými okny značky Drutex, energeticky úsporným plynovým kondenzačním kotlem značky Wolf FGB 24 s účinnosti až 110%. Topný systém je osazen radiátory Purmo a je doplněn krbem v obývacím pokoji, a tak vytváří nejenom útulnou atmosféru ale i setří bez toho malé náklady na provoz domu. Kompletně nové rozvody elektřiny vody kanalizace a plynu jak uvnitř objektu, tak i vně. Kompletní zateplení a hydroizolace spodní stavby, včetně drenáže. Objekt je nově napojen na veškerou inženýrskou infrastrukturu.

Dům je ideální pro manželský pár nebo pro rodinu s jedním nebo dvěma děti. Obývací místnost a kuchyň jsou příjemně prosluněny francouzskými okny. Dům má letní terasu a pokoj pro hosta.

  • Čistá plocha 115 m2
  • Terasa 12.5 m2
  • Zahrada 500 m2
  • Součástí domu je sklep a 2x parkovací místa

 

Předpokládaný termín nastěhování říjen/listopad 2021.

Máte zájem?

Další nemovitosti